0
اعلانات
هیچ اعلانی یافت نشد.1403-03-05 18:02
حذف اعلانات
Valorant Points - VP

Valorant Points - VP

  • پلتفرم:
  • ژانر: FPS
  • تاریخ انتشار: 12 خرداد 1400
گالری تصاویر
برای بررسی ریجن اکانت Riot که همان اکانت Valorant میباشد، از طریق سایت Riot به بخش Account Managements مراجعه کنید و به حساب خود لاگین کنید. آموزش جامع تر در توضیحات محصول موجود میباشد.
دقت کنید که پس از تحویل کد فعالسازی، امکان تعویض یا مرجوعی وجود نخواهد داشت.
خرید درون برنامه ای
مخصوص اکانت های ریجن ترکیه.
Valorant Points - Turkey Region -> 175 VP

Valorant Points - Turkey Region 175 VP

118,000 تومان79,000 تومان
ناموجود
Valorant Points - Turkey Region -> 740 VP

Valorant Points - Turkey Region 740 VP

389,500 تومان314,500 تومان
ناموجود
Valorant Points - Turkey Region -> 1450 VP

Valorant Points - Turkey Region 1450 VP

762,000 تومان554,000 تومان
ناموجود
Valorant Points - Turkey Region -> 2850 VP

Valorant Points - Turkey Region 2850 VP

1,344,500 تومان1,006,500 تومان
ناموجود
Valorant Points - Turkey Region -> 5250 VP

Valorant Points - Turkey Region 5250 VP

2,031,500 تومان1,745,500 تومان
ناموجود
Valorant Points - Turkey Region -> 8500 VP

Valorant Points - Turkey Region 8500 VP

3,355,500 تومان3,033,500 تومان
ناموجود
درباره محصول

خرید VP بازی Valorant

خرید VP بازی Valorant یکی دیگر از محصولات جدید فروشگاه دیجی کی میباشد که به شما امکان خرید های درون برنامه ای را میدهد. از جمله مواردی که میتوانید با خرید VPبازی Valorant انجام دهید، خرید باندل ها، بتل پس Valorant و آیتم های درون استور بازی میباشد. با خرید پوینت بازی ولورانت دسترسی نامحدود به استور بازی را خواهید داشت.

VP یا همان پوینت بازی Valorant چیست؟

پوینت بازی ولورانت یا همان سکه درون برنامه ای، واحد پولی داخل بازی میباشد که با خرید و شارژ آن روی اکانت خود میتوانید تمام خرید های درون بازی را بدون واسطه و به سرعت و راحتی انجام دهید و بدون هیچ مشکلی به آیتم های جذاب و پیشنهادات لحظه ای دسترسی پیدا کنید. از دیگر مزیت های پوینت بازی Valorant خرید Battle Pass بازی میباشد که از طریق داشتن VP میسر میباشد. به عنوان مثال بازی محبوب وارزون دارای واحد پولی CP میباشد که مکانیزم مشابه با VP دارد

خرید بتل پس ولورانت

Battle Pass ها به طور کلی از آیتم های محبوب موجود در بازی های Free to Play میباشند که کاربران را ترغیب به خرید و بازی کردن میکند. سیستم Battle Pass بازی ولورانت هم به همین شکل میباشد. بتل پس بازی Valorant به کاربر اجازه میدهد با بازی کردن به آیتم های مختلفی که در این بتل پس وجود دارد دسترسی پیدا کند. در میان آیتم های موجود در بتل پس، انواع اسکین برای سلاح ها، چارم ها و باندل ها را میتوان اشاره کرد.

برای چه ریجن های امکان خرید Point بازی Valorant وجود دارد؟

در حال حاضر امکان خرید پوینت ها برای ریجن های اروپا و ترکیه فراهم میباشد. برای بررسی کشور یا ریجن فعلی اکانت خود میتوانید از وبسایت Riot به حساب کاربری خود لاگین کرده و کشور را چک کنید و بر اساس آن خرید را انجام دهید. لطفا قبل از ثبت سفارش حتما ریجن اکانت را بررسی کنید، زیرا پس از تحویل کد فعالساز پوینت ها، امکان کنسل سفارش، تعویض یا تغییر آن وجود نخواهد داشت.

چه زمانی و به چه طریق پس از خرید Point بازی Valorant تحویل انجام میشود؟

تحویل بین 5 دقیقه تا 3 ساعت انجام میگردد. پوینت ها به صورت کارت های شارژ یا گیفت کارت دیجیتالی خواهند بود که از طریق ایمیل برای مشتری ارسال خواهند شد.

فعالسازی پوینت های ولورانت چه طور انجام میشوند؟

برای فعالسازی کارت شارژ، ابتدا بر اساس ریجن اکانت خود، آی پی را تغییر میدهد به کشور فعلی اکانت ولورانت، سپس وارد بازی شده و از منوی بالایی بازی، بر روی عدد نمایش دهنده پوینت کلیک میکنید تا به صفحه خرید VP برسید. اگر در این مرحله با ارور موجه شدید نشان دهنده آن است که نرم افزار تغییر آیپی شما به درستی عمل نکرده یا مناسب این فرایند نیست و بایستی تغییر کند. سپس از منوی بالایی این صفحه که Payment Method ها را نمایش میدهد، به انتهای لیست رفته و Prepaid Cards & codes را انتخاب می کنید. کد دریافتی از فروشگاه دیجی کی را در کادر وارد کرده و Submit را کلیک میکنید تا شارژ حساب انجام شود.

دیدگاه کاربران
عضویت در خبرنامه
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments