pull-icon
فروشگاه محصولات اورجینال دیجی کی
ورود ثبت نام
logo-samandehi

آموزش بدست آوردن اطلاعات اکانت یوپلی و خاموش کردن تایید دو مرحله ای

با توجه به راه اندازی بخش خرید محصولات مرتبط با بازی Rainbow Six Siege این نیاز احساس شد تا آموزشی در ارتباط با بدست آوردن اطلاعات اکانت یوپلی، به بخش آموزش های فروشگاه دیجی کی اضافه کنیم تا عزیزان را در رسیدن به این مهم همراهی کنیم.

 

نکته مهم: این روش هم برای دوستانی که بازی آنها تحت یوپلی است و هم تحت استیم کاربرد دارد. (بازی های تحت استیم از طریق استیم دانلود میشوند اما در نهایت در زمان اجرا از طریق یوپلی بارگذاری میگردند. در نتیجه میتوان گفت بازی رینبو و یا دیگر محصولات شرکت یوبیسافت همگی متصل به یوپلی هستند و قطعا این بازی ها بر روی اکانت یوپلی شما ثبت گردیده است.)

 

شروع آموزش:

 

1-بدست آوردن ایمیل حساب یوپلی:

 

بسیاری موارد مشاهده شده است که کاربران Rainbow Six Siege پس از مدتی، با توجه به اتوماتیک وارد شدن به یوپلی و بازی بعد از اجرا از طریق استیم، اطلاعات اکانت خود را فراموش میکنند. راحت ترین راه ورود به بازی و بعد خارج شدن از آن است. این کار اجازه میدهد تا کاربر بدون نیاز به وارد کردن اطلاعات اکانت وارد حساب کاربری خود در یوپلی شود. پس از ورود به یوپلی هم مانند تصویر زیر عمل میکنیم:

 

 

و در نهایت با کلیک بر روی متن مشخص شده (3) ایمیل اکانت یوپلی شما نمایش داده میشود.

 

 

 

2-بدست آوردن پسورد حساب یوپلی:

 

در صورتی که پسورد خود را فراموش کرده اید، یوپلی را اجرا کرده و به صورت نشان داده شده عمل کنید:

 

 

با کلیک بر روی Recover Password صفحه زیر در مرورگر باز میشود و در بخش 2، ایمیل بدست آمده در مراحل قبلی را وارد میکنیم و بر روی Submit کلیک میکنیم:

 

 

بعد از Submit، به ایمیل خود رفته و محل مشخص شده در تصویر را کلیک کرده تا به صفحه تغییر پسورد هدایت شویم:

 

 

در بخش 5، پسورد جدید را نوشته و بر روی Ok کلیک میکنیم تا پیغام Password Changed Successfully نمایش داده شود.

 

 

 

 

3- غیرفعالسازی تایید دو مرحله ای و یا 2Step Verification:

 

تا به اینجای مسیر ایمیل و پسورد خود را بدست آورده اید و در مرحله آخر باید بررسی شود که 2Step Verification روشن است یا خیر و در صورت روشن بودن خاموش شود. توجه شود که تایید دو مرحله ای یا 2Step Verification هم مانند استیم گارد بر روی موبایل میباشد که در هنگام ورود به اکانت یوپلی باید یک کد از طریق نرم افزار Google Authenticator (لینک دانلود از گوگل پلی) دریافت و وارد شود. در صورتی که قبلا مراحل فعالسازی تایید دو مرحله ای را انجام نداده اید نیازی به انجام مراحل پایین ندارید و قطعا تایید دو مرحله ای برای اکانت شما خاموش میباشد. به جهت ماهیت انجام خرید مستقیم با اکانت کاربر (برای خرید محصولاتی مانند R6 Credits و یا اسکین ها و ست ها) باید تایید دو مرحله ای بر روی اکانت به صورت موقت خاموش شود تا مراحل خرید و فعالسازی بدون مشکل انجام گردد.

 

پس از بدست آوردن ایمیل و پسورد یوپلی خود، از طریق این لینک وارد حساب کاربری خود در وبسایت یوپلی شوید. سپس مانند تصویر عمل میکنیم:

 

 

با کلیک بر روی Deactivate 2-Step Verification و سپس YES تایید دو مرحله ای برای اکانت شما خاموش میگردد.

 

 

بخش آموزش فروشگاه محصولات اورجینال دیجی کی